Celapprity

Tüm storylerini izlediğiniz, videolarını takip ettiğiniz, gönderilerini beğendiğiniz alanlarında uzman olan kişilere merak ettiğiniz soruları sormak istemez miydiniz?

Celapprity uygulaması işte size tamda bunu sunuyor. Uzun bir araştırma ve geliştirme sürecinin ardından kullanıma sunduğumuz Celapprity uygulaması ile konusunda uzman ve şöhret olmuş kişilerle yani ünlülerle iletişime geçerek sosyal medyanın paylaşım kalabalığı içinde sorduğunuz ama yanıt alamadığınız, merak ettiğiniz tüm sorularınızı bu uygulama ile sorabilirsiniz.

Aynı zamanda Celapprity, takipçilere beğendiği ünlülerle iletişime geçme imkanı verirken, ünlüler ve markalara ise çeşitli işbirlikleri yapma ve kazanç sağlama fırsatı sunuyor. Yani ünlülerin menajerleri, ajanslar ve markalar içinde üyelik seçenekleri var. Üstelik ajanslar ve markalar sınırsız şöhretlerle mesajlaşabiliyorlar ve yaptıkları işbirliklerinden herhangi bir pay ödemek zorunda kalmıyorlar.

Konusunda uzman ve şöhret olmuş kişiler uygulama içerisinde kategoriler bazında listeleniyor. (İsterseniz arama da yapabilir, en popüler kişilere de göz atabilirsiniz.)

Onlara soru sormak, danışmak ve mesaj atmak ve aldığınız cevapları okuyabilmek için ödeme yapmanız gerekiyor. Şöhretler ise, verdikleri cevapların okunması başına ödeme alıyorlar.

Celapprity uygulamasında mesajlaşmalar kriptolu olduğu için güvenli bir şekilde mesajlaşma olanağıda sunuyor.

Celapprity ile ajanslar ve markalar istedikleri şöhrete istedikleri zaman herhangi bir adres bilgisini girmeden çok kolay bir şekilde kargo yollayabiliyorlar.

Yayınlayan

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.