MARKA OL E Mİ?

Marka mimarı Ömer Şengüler‘in MARKA OL E Mİ? kitabı, okuyucuların pazarlama farkındalıklarının artmasına ve kendi kişisel markalarını oluşturulmasına katkıda bulunup, ekonomik değeri olan bir ürün veya şirketin markalaştırma sürecine ışık tutuyor ve markanın değerini büyüterek onu hayatta tutabilme konularında sıkılmadan bilgi sahibi olmalarını sağlıyor.

Prof. Philip Kotler, kitabı tavsiye ederek sunuş yazısında “MARKA OL E Mİ? kitabının, markalaşma ve pazarlama dünyasıyla tanışmayı amaçlayan veya markalaşma faaliyetlerini ilerletmek isteyen herkese büyük katkı sağlayacağına inanıyorum,” ifadelerini kullanıyor.

Spark Ajans olarak MARKA OL E Mİ?’yi duyurmak ve sektör içinde önemli kitaplardan biri olduğunu anlatmak için kitabın sosyal medya iletişimi ve lansmanın dijital iletişimini yaptık.

Adeta iki arkadaş sohbeti gibi yalın bir dille yazarak pazarlamayı herkesin anlamasını sağlayan Ömer Şengüler’e sektöre önemli bir eser bıraktığı için teşekkür eder kendisinden her daim ilham aldığımızı yeniden belirtmek isteriz ❤️

Yayınlayan

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.